Televisió

Programació

6.00
7.00
8.00
9.00
10.00
11.00
12.00
13.00
Notícies 3/24
Informatius
06.00
TN matí
Informatius
07.30
Els matins
Altres
08.30
Planta baixa
Altres
11.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Rovelló
Infantils
06.00
Dinotrux
Infantils
06.51
Mike el magnífic
Infantils
07.18
Pat, el gos
Infantils
07.55
Comptem amb la Paula
Infantils
08.23
Elements MIC
Infantils
08.45
La Franny i les sabates màgiques
Infantils
08.57
Wow! English Method
Altres
09.30
Wow! English Method
Kindergarten Yellow-Stay Warm Mr. Snowman
Altres
09.30
Wow! English Method
Early Primary Green-Family Photo Fix-up
Altres
09.30
Kiwi
Infantils
09.40
BabyRiki
Infantils
09.44
Zoobabu
Infantils
09.49
Wow! English Method
Altres
09.51
Wow! English Method
Primary Silver-What's behind the door?
Altres
09.51
Wow! English Method
Primary Bronze-How do you eat?
Altres
09.51
La família Teixó-Guineu
Infantils
10.01
Espies de veritat
Infantils
10.25
La màgica Do-Re-Mi
Infantils
11.10
En Grizzy i els lèmmings
Infantils
11.57
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
12.25
Les Sisters
Infantils
12.50
Un drama total: la gira mundial
Infantils
13.25
Noticias 24 horas
Informatius
06.00
Telediario matinal
Informatius
06.30
La hora de La 1
Altres
08.00
La hora de la actualidad
Altres
10.00
Las cosas claras
Altres
12.30
14.00
15.00
16.00
17.00
18.00
19.00
20.00
21.00
Telenotícies comarques
Informatius
13.55
Telenotícies migdia
Informatius
14.30
Cuines
Arròs de foie i ànec
Altres
15.40
Com si fos ahir
Sèries
15.55
Tot es mou
Altres
16.35
Està passant
Altres
20.15
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Un drama total: la gira mundial
Infantils
13.25
La Pantera Rosa
Infantils
14.10
El xai Shaun
Infantils
14.40
El detectiu Conan
Infantils
15.00
Les tres bessones
Infantils
15.48
Bob, el manetes
Infantils
16.33
La Franny i les sabates màgiques
Infantils
16.54
Wow! English Method
Altres
17.16
Wow! English Method
Baby Shark Submarine Adventure
Altres
17.16
Wow! English Method
Kindergarten Yellow-Stay Warm Mr. Snowman
Altres
17.16
Wow! English Method
Early Primary Green-Family Photo Fix-up
Altres
17.16
El Mic i els seus amics
Infantils
17.29
Una mà de contes
Infantils
17.55
Noddy, un detectiu al País de les Joguines
Infantils
18.11
Wow! English Method
Infantils
18.34
L'Alícia i en Lewis
Infantils
18.47
Pat, el gos
Infantils
19.10
Jo, Elvis Riboldi
Infantils
19.38
Info K
Infantils
20.00
Dracs: Cap a nous horitzons
Infantils
20.16
Robin Hood, el trapella de Sherwood
Infantils
20.40
Les Sisters
Infantils
21.15
La Pantera Rosa
Infantils
21.39
El gran dictat
Altres
21.55
Informativo territorial
Informatius
14.00
Las cosas claras
Altres
14.15
Telediario 1
Informatius
15.00
Informativo territorial
Informatius
16.00
El tiempo
Altres
16.20
Dos vidas
Sèries
16.35
Servir y proteger
Sèries
17.25
Acacias 38
Sèries
18.15
El cazador
Altres
19.10
España directo
Altres
20.00
Aquí la Tierra
Altres
20.30
Telediario 2
Informatius
21.00
22.00
23.00
0.00
1.00
2.00
3.00
4.00
5.00
Telenotícies vespre
Informatius
21.00
Pel·lícula: Terra ferma
Pel·lícules
22.05
Més 324
Altres
00.15
Notícies 3/24
Informatius
01.45
Rumba a l'estudi
Altres
04.00
Folc a l'estudi
Altres
05.00
El gran dictat
Altres
21.55
Quèquicom
Documentals
22.10
Anem per feina
Altres
23.10
Forjant el futur
La vida fora de la Terra
Documentals
23.35
La vida secreta dels llacs
Lençóis Maranhenses: Sorra i llacs
Documentals
00.25
Quèquicom
Documentals
01.15
Anem per feina
Altres
02.10
Forjant el futur
La vida fora de la Terra
Documentals
02.35
La vida secreta dels llacs
Lençóis Maranhenses: Sorra i llacs
Documentals
03.20
El món des de l'aire
De Toledo al Palau de La Granja
Documentals
04.10
Viure als Pirineus
Un arqueòleg dels Pirineus. Tardor-hivern
Documentals
04.35
L'illa del tresor
Josep Maria Espinàs
Altres
05.05
L'illa del tresor
Jordi Sabatés
Altres
05.30
Videoclips
Altres
05.55
Telediario 2
Informatius
21.00
La caza. Tramuntana
Ans del Judici
Sèries
22.10
Pel·lícula: Amor de ida y vuelta
Pel·lícules
23.25
Españoles en el mundo
Altres
01.00
La noche en 24 horas
Informatius
02.50
Noticias 24 horas
Informatius
04.40